feb.

SPiC - Anunț campanie CSR

Dragi studenti inscrisi in grupul tinta al proiectului „SPiC - Studenți în Practică pentru o viitoare Carieră”

Ca beneficiar al proiectului POCU/90/6.13/6.14/109139 „SPiC - Studenți în Practică pentru o viitoare Carieră” la care ai participat te invităm să faci parte din echipa unui grup de studenți care se implica într-o campanie de responsabilitate socială.

Vei avea ocazia ca timp de 2 zile, pe 10-11 martie 2020 să ajuți concret comunitatea din localitatea Beliș, Jud. Cluj să-și valorifice cât mai bine resursele. Vei lua legătura cu locuitorii, cu autoritățile locale și poți produce o schimbare concretă în comunitate!

Asigurăm gratuit transportul dus-întors cu autocarul și cazare în noaptea de 10-11 martie la cabana în localitatea Beliș. Oferim fiecărui participant un un hanorac personalizat și un premiu în valoare de 200 de lei (la finalul activității).

Te invităm să dai un like paginii de Facebook a proiectului https://www.facebook.com/Proiect-Studenti-in-practica-pentru-o-viitoare-cariera-107836930676699/?modal=admin_todo_tour și așteptăm să-ți exprimi dorința de participare pe e-mail la proiectspic@gmail.com sau gergely@fspac.ro până miercuri, 12 februarie 2020.

Te așteptăm cu drag!

Echipa Proiect SPiC