nov.

Despre burse - cont IBAN

Studentii beneficiari de burse in acest semestru sa duca la Serviciul Social un document bancar (lista IBAN-uri, informare IBAN-uri, extras de cont etc.).

Pe acest document bancar trebuie sa fie mentionate urmatoarele: nume si prenume (studentul trebuie sa fie titular), CNP, cont IBAN. Daca nu apare mentionat CNP-ul, rugam studentii sa-l noteze ei alaturi de facultate, anul de studiu si tipul de bursa.

Acesta poate fi predat la Serviciul Social, str. I.I.C. Bratianu nr. 14, (Luni-Vineri intre orele 9-15) sau trimis pozat/scanat prin e-mail la adresa social@ubbcluj.ro. cu aceleasi mentiuni (facultate, anul de studiu, tipul bursei si CNP-ul, daca lipseste).

Pentru a se putea face plata tuturor burselor in conditii optime ar fi de preferat ca studentii beneficiari de burse in acest semestru sa furnizeze aceste informatii bancare pana cel tarziu in data de 07.11.2018.