Tizedik alkalommal kerül megrendezésre a Kommunikációs Napok, a BBTE Kommunikáció, Közkapcsolatok és Reklám Intézet nemzetközi konferenciája, amelyet minden évben az aktuális végzős évfolyam szervez.

Az idei konferencia a konvergencia kulcsszó köré épül, ezt pedig több nézőpontból is igyekszik megvizsgálni. Az előadások többek között olyan témaköröket érintenek, mint a mesterséges intelligencia, a médiajog, a filmvilág és a színművészetek, a történetmesélés, a stíluskommunikáció, az esztétika vagy az online és offline identitások.

Az előző évekhez hasonlóan a magyar előadások mellett sor kerül két román nyelvű előadásra is, a konferenciát pedig a jubileumi kiadás jegyében szervezett alumni beszélgetés zárja, ahol a korábbi szervezők elevenítik fel a rendezvény tíz éves történetét.

További részletek a rendezvény Facebook oldalán: katt ide
Előregisztrációs lehetőség az alábbi linken: katt ide