RAPORT INIȚIAL REFERITOR LA PROFILUL ȘI AȘTEPTĂRILE STAGIARILOR

Raportul inițial referitor la profilul și așteptările studenților de la stagiile de practică profesională a fost elaborat în urma analizei răspunsurilor oferite de 48 de studenți stagiari (anterior începerii efective a stagiului de practică) la Chestionarul iniţial cu privire la profilul studentului şi așteptările faţă de stagiul de practică profesională.

Datele au fost colectate în perioada octombrie-decembrie 2014; chestionarul a fost aplicat cu precădere în forma listată (pe hârtie), existând însă și posibilitatea downloadări variantei electronice a acestuia. Toți respondenți fac parte din grupul țintă al proiectului POSDRU 137510, chestionarul find distribuit doar celor care au optat pentru participarea la stagiile de practică desfășurate în cadrul A5.

Raportul poate fi accesat aici: Raport initial profil si asteptari practica