DEZBATERE: interferențe în publicitate

October 30, 2018 - 3:00 pm

End

October 30, 2018 - 4:00 pm

Revista SInteza a publicat un număr special destinat publicității. Printre autorii acestui număr avem bucuria de a avea trei dintre cadrele didactice de la DCRPP FSPAC. Impreună cu Larisa Ghițulescu, consultant în comunicare, cu o experiență relevantă în jurnalismul economic, participă alături de colegii noștri: Delia Balaban, Sandu Frunză, Mihnea Stoica, la o dezbatere pe tema interferențelor în publicitatea contemporană în care online-ul primează. Moderator: Ioan Hosu.

MORE DETAIL